Disney a Epic Games oznamují partnerství

Disney a Epic Games oznamují partnerství

12 února, 2024 0 Od

V precedensu nastavujícím krok, který je určen k předefinování hranic mezi zábavou a interaktivními hrami, Disney a Epic Games oznámily významné partnerství. Spolupráce má za cíl vytvořit sjednocený vesmír her a zábavy.

Disney a Epic Games oznamují partnerství

V srdci tohoto partnerství je ambice vytvořit ponořitelné světy, které fanouškům nabídnou nové způsoby, jak se zapojit do svých oblíbených příběhů a postav. Disney, známý svým rozsáhlým vesmírem, který sahá od kouzelných říší svých animovaných klasik až po akčně nabitá dobrodružství Marvelu a Star Wars, přináší poklad plný obsahu, který uchvátil publikum po celém světě. Epic Games na druhou stranu zlepšil herní průmysl svým Unreal Engine, poskytujícím nástroje pro vývoj vizuálně ohromujících a interaktivních zážitků.

Spolupráce mezi Disney a Epic Games slibuje, že využije tyto síly naplno. Využitím Unreal Engine se Disney snaží přinést úroveň interaktivity a vizuální věrnosti do svých příběhů, která byla dříve nedosažitelná. Otevírá to možnosti pro narativní hloubku a rozvoj postav, poskytuje platformu pro příběhy, které doplňují filmy a seriály, zatímco samy o sobě stojí pevně.

Obrázek: fortnite.com

Zdroj: Gamers Generation 

​