Diablo IV spolu s dalšími hrami dostává RTX

Diablo IV spolu s dalšími hrami dostává RTX

10 ledna, 2024 0 Od

Technologická společnost NVIDIA se na včerejší konferenci v rámci CSA pochlubila tituly, které obdrží podporu ray tracingu (RTX).

Diablo IV a další hry s podporou RTX

Diablo IV, hra, uvedena v červnu minulého roku, se chystá na další velký skok v oblasti grafiky. Společnost NVIDIA oznámila, že tento populární hack-and-slash titul získá v březnu 2024 podporu pro ray tracing. Na konferenci také odhalila i doprovodné video, na které se můžete podívat níže.

Nadcházející RPG Dragon’s Dogma 2, s datem vydání v březnu, nabídne podporu pro DLSS 3 a ray tracing, což znamená, že hráči s nejmodernějšími grafickými kartami GeForce RTX mohou očekávat vylepšenou PC verzi hry od prvního dne vydání. Tato funkce zajišťuje vyšší výkon a lepší grafickou kvalitu, což výrazně obohacuje vizuální zážitek.

Další tituly, které budou využívat technologii ray tracingu, zahrnují hry jako Horizon Forbidden WestLayers of Fear, Half-Life 2 RTX, Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, Like a Dragon: Infinite Wealth, NAKWON: LAST PARADISE, Pax Dei či THRONE AND LIBERTY. Naopak hry jako Enshrouded a Tekken 8 budou podporovat DLSS 2 hned od svého vydání.

Obrázek: blizzard.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​