Demo Final Fantasy VII Rebirth k dispozici

Demo Final Fantasy VII Rebirth k dispozici

10 února, 2024 0 Od

PlayStation State of Play přinesl fanouškům série Final Fantasy VII vzrušující novinku: demo hry „Final Fantasy VII Rebirth“ je nyní dostupné pro PlayStation 5.

Demo Final Fantasy VII Rebirth

Demo, zasazené do ikonické epizody v Nibelheimu, nabízí hráčům možnost prozkoumat rané fáze vztahu mezi Cloudem a Sephirothem, předtím, než jejich vztah nabere tragičtější obrat​​.

Od 21. února se demo rozšíří o novou hratelnou sekci „Úsvit nové éry v Junonu“, což umožní hráčům prozkoumat část obrovského herního světa kolem přístavního města Junon. Tato aktualizace představuje zcela novou formu průzkumu, nové synergetické útoky a silné vazby mezi postavami vyjádřené prostřednictvím vzrušujícího boje. Hráči, kteří si demo stáhnou, získají v plné hře Kupo Charm a Survival Set, a budou moci přeskočit části hry, které byly součástí dema Pád hrdiny v Nibelheim“​​.

Kromě dema byl v rámci prezentace State of Play odhalen také „Final“ trailer a podrobnosti o hratelnosti, které odhalují rozsáhlý a propojený svět plný různorodých prostředí, které hráči budou moci prozkoumat. Hra slibuje nové funkce, jako je World Intel, vedlejší úkoly a řadu miniher, včetně oblíbených z Gold Saucer, což nabídne hráčům hlubší ponor do světa a jeho obyvatel. Díky využití výkonu PlayStation 5 a SSD hra slibuje cinematický zážitek s vyšší kvalitou obsahu a více obsahu než Remake​​​

Obrázek: playstation.com

Zdroj: Gamers Generation 

​