Death Stranding 2 prozrazen Normanem Reedusem, Hideo Kojima vtipně reaguje

Death Stranding 2 prozrazen Normanem Reedusem, Hideo Kojima vtipně reaguje

23 května, 2022 0 Od

Herec Norman Reedus před nedávnem prozradil pokračování populárního hry Death Stranding. Vyzrazení vtipně komentoval tvůrce Hideo Kojima.

Death Stranding 2 ve vývoji

Herec Norman Reedus, kterého můžeme znát z populárního seriálu The Walking Dead, před nedávnem vyzradil pokračování hry Death Stranding od Kojima Productions. Americký herec ve hře ztvárňuje postavu kurýra Sama Portera Bridgese.

Herní tvůrce Hideo Kojima tak v návaznosti na “neoficiální” oznámení Death Stranding 2 zveřejnil ve svém příspěvku na Twitteru scénu, kde Kojima mlátí hvězdu Walking Dead baseballovou pálkou Lucille. Nebojte se,  Hideo Kojima a Norman Reedus jsou však stále přáteli.

“Go to your private room,my friend“👍😍 pic.twitter.com/jBTDqhQSLI

— 小島秀夫 (@Kojima_Hideo) May 21, 2022

Duo Reedus Kojima tak svojí akcí potvrdily, že Death Stranding 2 je oficiálně ve vývoji. Studio Kojima Production v minulém roce potvrdilo, že se hráči mohou dočkat dvou nových her. Podle oficiálního sdělení jedna z her bude velkým AAA titulem. Druhá hra bude podle Kojimi radikální a experimentální projekt, který se nebude líbit každému.

Na oficiální informace si budeme muset ještě počkat. Ani na oficiálních stránkách studia nejsou dostupné další informace. Těšíte se na pokračování Death Stranding?

Obrázek: notebookchceck.net

Zdroj: Gamers Generation