Days of Doom oficiálně představeno

Days of Doom oficiálně představeno

26 května, 2023 0 Od

Atari společně s vývojářem Sneakybox představili novou hru s názvem Days of Doom, která se zařazuje do žánru apokalyptických tahových taktických roguelit.

Days of Doom oznámeno

Tato hra se snaží vybočit z obvyklých očekávání tím, že nabízí živé a barevné prostředí místo tradičních hnědých a šedých palet, které jsou typické pro apokalyptická prostředí. Během hry se hráči budou muset utkat s hordami zombie, nájezdníky a mutantními ještěry.

Pro úspěšné proplutí pustinou a dosažení bezpečného útočiště budou hráči muset využít strategii a bojovat proti neustupujícím mutovaným silám s pomocí různorodé skupiny přeživších. Kromě taktického plánování bitev budou muset hráči také efektivně spravovat své omezené zdroje a udržet si rozum při manévrování skrze hordy nemrtvých.

Každá ze osmi tříd přeživších bude disponovat unikátními schopnostmi, které hráči mohou využít k dosažení vítězství v bitvě. Například třída Pyro bude schopna spálit nepřátele a způsobovat jim postupné poškození v každém kole, zatímco kombinace Hydromancera s Thrasherem umožní hráčům nejprve nepřátele namočit vodou a poté je zabit elektrickým proudem, čímž vytvoří ničivou synergii. Hráči budou muset využívat tyto schopnosti strategicky a promyšleně, aby překonali zdánlivě nemožné situace.

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation 

​