Darkest Dungeon II přináší nový bezplatný herní mód ‚Kingdoms‘

Darkest Dungeon II přináší nový bezplatný herní mód ‚Kingdoms‘

12 dubna, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Red Hook Studios oznámilo příchod Kingdoms, nového bezplatného herního módu pro Darkest Dungeon II, který vyzve hráče k obraně království před nadpřirozenými hrozbami.

Darkest Dungeon II s novým herním režimem

Red Hook Studios odhalilo, že v pozdější části roku přinese do Darkest Dungeon II novinku v podobě Kingdoms. Bezplatný herní mód, v němž hráči čelí výzvě ochránit království před přívaly monstrózních hrozeb. Kingdoms nabídne prozkoumávání měst, bezpečných útočišť a dalších lokací, a to vše ve závodu s časem, aby byly hrozby zastaveny dříve, než přerostou v nezvladatelnou sílu.

Mód bude zdarma pro všechny hráče Darkest Dungeon II na PC a přinese s sebou nejen nové herní mechaniky, ale také tři nové frakce monstr: The Coven, Beastmen a Crimson Courtiers. Kingdoms může být hrán nezávisle na základním režimu kampaně Confessions.

Chris Bourassa, spoluzakladatel Red Hook Studios a kreativní ředitel Darkest Dungeon II, oznámil: „Kingdoms je pro nás vzrušující projekt. Jsme hrdí na to, že žádná naše hra nebo DLC nikdy neopakovala předešlé kroky. Tento nový mód kombinuje stálost a správu soupisky postav prvního Darkest Dungeon s průzkumem a bojem Darkest Dungeon II. Navíc je to obrovská, bezplatná aktualizace pro Darkest Dungeon II, která do naší vlajkové hry přidává ještě více obsahu a hodnoty pro naše hráče.“

V režimu Kingdoms tak budou hráči procházet rozsáhlými krajinami, shromažďovat zdroje a čelit zlým vpádům.

Obrázek: darkestdungeon.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​