Další informace o Assassin’s Creed Red odhaleny

Další informace o Assassin’s Creed Red odhaleny

19 listopadu, 2023 0 Od

Assassin’s Creed Red je dalším dílem této série, který se na nás brzy chystá. Nedávno nám sami tvůrci poodhalili pár nových informací.

Nové info o AC: Red

Mezi hráči jen stěží najdeme někoho, kdo by neznal nebo alespoň nezkusil některý z dílů oblíbené herní série Assassin’s Creed. Tuto populární sérii nám představilo renomované francouzské studio Ubisoft, které má na svém kontě i další známé značky jako Far CryPrince of PersiaWatch Dogs nebo Splinter Cell. Ubisoft již pomalu připravuje nový přírůstek do „assassínské“ rodiny s podtitulem Red.

Tvůrci odhalili historické období, ve kterém se hra odehrává. Podle dostupných zdrojů se příběh zasadí do 15. až 16. století, tedy do období Sengoku, což je významná éra japonské historie. Tyto informace jsou podpořeny i hlavními postavami, za které budou hráči v této hře hrát.

První klíčovou postavou je Yasuke, africký samuraj, jehož příběh má základ v reálné historii. Historické záznamy uvádějí, že Yasuke byl důležitým členem samurajské stráže Oda Nobunagy, jednoho z vládců tehdejšího Japonska. Hra sice nebude Yasukeho příběh vyprávět přesně, ale lze očekávat, že Ubisoft využije některé prvky z jeho historie.

Obrázek: ubisoft.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​