Co zatím bylo oznámeno na Gamescomu: 2. díl

Co zatím bylo oznámeno na Gamescomu: 2. díl

30 srpna, 2022 0 Od

Německý Gamescom sice skončil, zanechal za sebou ale řadu zajímavých oznámení.

Gamescom 2022 – oznámené hry

Hogwarts Legacy

O herním návratu na Bradavice víme již delší dobu, na Gamescomu však byly zveřejněny nové informace o hře. Vývojáři si pro nás připravili také více informací ohledně předobjednávkové exkluzivní edici. Hra vychází v únoru 2023 na PC a konzole PlayStation 4/5, Xbox One, Series X/S a Nintendo Switch.

Lies of P

Akční „soulovka“ Lies of P se na letošním Gamescomu ukázala na nových záběrech, které ukazují pohled na souboje, tajemné lokace a příběh. Lies of P vyjde na PC a nejnovější konzole PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Konkrétní datum nebyl stanoven, hra by však měla vyjít někdy v příštím roce.

Dune: Awakening

Open-world MMO survival Dune nás na letošním herním veletrhu mile překvapil. Ačkoliv trailer vzbudil značnou pozornost, o hře takové však toho moc nevíme. Podle oficiálních stránek se podíváme na planetu Arrakis. Datum vydání prozatím nebyl oznámen, hry bychom se však měli dočkat na na PC a konzole Xbox Series X/S a PlayStation 5. S jistotou však můžeme prozradit, že píseční červi nebudou chybět.

The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me

Vývojáři ze Supermassive Games chystají na 18. listopad letošního roku poslední díl první sezóny antologie Dark Pictures. Nový titul The Devil in Me, který se na Gamescomu ukázal na nových děsivých záběrech, si zahrajeme na PC a konzole PlayStation 4/5 a Xbox One, Series X/S. Půjde o nejděsivější díl série?

Company of Heroes 3

Nadcházející druhoválečná RTS Company of Heroes 3 se před pár dny ukázala na zcela nových záběrech, které více představují kampaň, lokace a další herní mechaniky. Trailer nám mimo jiné blíže představuje bojiště fašistické Itálie. Hra vychází na PC 17. listopadu.

Která hra z letošního Gamescomu vás překvapila nejvíce?

Obrázek: play3.de

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation