Co přinesl PlayStation State of Play

Co přinesl PlayStation State of Play

15 září, 2022 0 Od

Nedávné vysílání State of Play obsahovalo převážně hry od japonských vývojářů. Šance na remaster Bloodborne jsou vysoké!

Nové hry na PlayStation 5 a připomenutí dlouho očekávaných titulů

Hned na začátku byla představena krátká ukázka hry Tekken 8. Hra vyjde na PlayStation 5, ale konkrétní datum vydání nebylo oznámeno. Poté byly představeny 2 tituly pro systém PS VR2. První z nich byly Star Wars příběhy z okraje Galaxie. Hra ukázala trochu herní akce.

Pro mě zatím hra vypadá dost slabě i na grafickou verzi VR2. Uvidíme, jak se hra bude vyvíjet dál. Další hrou pro systém PS VR2 byla hra Demeo. Hra vypadá trochu jako mobilní hra. Takže pro mě zatím VR2 nemá takový hype jako jeho předchůdce, pokud jde o hry.

Hogwarts Legacy hráčům připomnělo datum vydání stanovené na 10. února 2023. Krátké video nám ukázalo několik záběrů ze hry a příběhu. Pro hráče PS bude k dispozici také exkluzivní mise ve hře.

Ke konci jsme se dočkali dvou novinek exkluzivně pro konzoli PS5. Jeden se jmenuje Project EVE, ale byl tam ještě jeden název, ale kvalita písma v prvním slově mě prostě zmátla, takže sem dávám ten první uvedený. Podle videa to bude hra něco mezi hrami Nier a Bayonetta. Druhá hra mi trochu připomínala film Poslední samuraj. Děj hry Rise of the Ronin se odehrává v Japonsku v 19. století. Video toho zatím moc neukázalo, takže budeme sledovat novinky o obou hrách.

Nakonec si samozřejmě společnost Sony nechala to nejlepší na konec. Osobně jsem doufal v Bloodborne, ale realita mě jako vždy zklamala a jako fanoušek značky mohu jen naivně doufat, že se jednou dočkáme alespoň verze pro PS5. Společnost Sony ukázala nové a poměrně zajímavé video k očekávané hře God of War Ragnarok. Na video se můžete podívat níže. Představen byl také exkluzivní ovladač PS určený pro fanoušky této série.

Obrázek: canva.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation