Co nám ukázalo demo bojovky Tekken 8

Co nám ukázalo demo bojovky Tekken 8

20 prosince, 2023 0 Od

Vývojáři z Bandai Namco nedávno uvolnili demo verzi očekávané hry Tekken 8, nabízející fanouškům předběžný náhled na to, co mohou očekávat od plné verze hry.

Co ukazuje demo Tekken 8?

Se zbývajícím měsícem do oficiálního vydání se mohou hráči již nyní ponořit do několika herních režimů, které demo nabízí. V demo verzi je k dispozici první kapitola příběhové kampaně trvající asi 10-15 minut. Představuje hráčům finální konfrontaci mezi Jihnem Kazamou a Kazuou Mishimou, čímž dává nahlédnout do hlavního příběhu hry.

Arcade Quest

Mód Arcade Quest umožňuje hráčům zúčastnit se virtuální profesionální ligy, kde se setkávají s různými postavami, přáteli i rivaly, a učí se nové bojové techniky. I když není převratný, poskytuje příjemnou zábavu.

Super Ghost Battle

Mód Super Ghost Battle je zaměřen na profesionální hráče a fanoušky multiplayeru. Využívá AI, která se učí hráčovým pohybům a kombinacím, čímž se stává stále větší výzvou. Tento mód slibuje zajímavé herní zážitky, když AI bude v plné verzi umožňovat stahovat profily ostatních hráčů.

Další módy dema Tekken 8

Kromě výše zmíněných režimů si hráči mohou vyzkoušet klasické 1v1 zápasy proti AI nebo hrát proti přátelům na jednom gauči. V demu je dostupný omezený výběr postav, konkrétně Jin Kazama, Nina Williams, Paul Phoenix a Kazuya Mishima.

Demo je momentálně dostupné pouze na PlayStation 5, ale od 21. prosince bude dostupné i na PC a Xbox Series X/S, což umožní širšímu publiku zažít vzrušení z hry Tekken 8 ještě před jejím oficiálním vydáním.

Obrázek: tekken.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​