Členové Xbox Game Pass mohou na PC využívat EA Play

Členové Xbox Game Pass mohou na PC využívat EA Play

23 března, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Od 18. března mohou členové Xbox Game Pass PC a Ultimate využívat všechny výhody EA Play ve Windows 10, včetně:

  • Více než 60 největších a nejlepších počítačových her EA, jako jsou Star Wars Jedi: Fallen Order, FIFA 20, Titanfall 2 a Need for Speed ​​Heat, stejně jako tituly z nejpopulárnějších franšíz EA jako Battlefield, Madden NFL, Command & Conquer, a The Sims.
  • Odměn každý měsíc z vašich oblíbených her EA. Odměny za březen zahrnují: balíčky Gold Team Fantasy MUT a balíček EA Play Celebration Pack pro Madden 21, N7 Weapon Charm pro Apex Legends a další.
  • Počínaje prvním dnem EA Play na PC s Xbox Game Pass si členové mohou zahrát nový seznam titulů Star Wars: Squadrons na PC a konzole.
  • Exkluzivních herních výzev a odměn, speciálního obsahu pouze pro členy a slev na digitální nákupy EA prostřednictvím aplikace EA Desktop beta.
  • Přístupu ke zkušebním hrám po dobu až 10 hodin z nejoblíbenějších franšíz a špičkových titulů, jako je FIFA 21.

Chcete-li začít s členstvím ve službě EA Play na PC, stáhněte si aplikaci EA Desktop, počítačovou platformu EA nové generace, která je aktuálně v otevřené beta verzi, a přihlaste se ke svému účtu EA nebo si vytvořte nový. Podívejte se na nejnovější video s aktualizací komunity, které vám ukáže všechny podrobnosti.

Zdroj & obrázek: news.xbox.com