Cities: Skylines slaví důležitý milník

24 června, 2022 0 Od

Vývojáři z Colossal Order mohou slavit, když jejich titul Cities: Skylines překonal velmi důležitý milník. 

Cities: Skylines slaví počet prodaných kusů

Paradox Interactive spolu s vývojáři z Colossar Order mohou slavit. Populární budovatelská strategie Cities: Skylines letos oslavila sedmé narozeniny a stala se nejúspěšnějším titulem žánru budovatelských strategií. Vývojáři se také chlubí počtem prodaných kusů.

Za sedm let od data vydání se prodalo více než 12 milionů kusů kopií, což je opravdu úctyhodné číslo. Svým úspěchem se vývojáři pochlubili také na sociální síti Twitter.

“… Jsme nadšeni, že můžeme oslavit letošní milník 12 milionů prodaných kopií a jsme hrdní na to, že jsme lídrem na trhu v žánru budování měst, a bez vás bychom to nedokázali. Všem našim fanouškům patří obrovský dík za vaši neutuchající podporu.!”

City Builders! We’re thrilled to celebrate this year’s milestone of 12M copies sold & we’re proud to be a market leader in the city-building genre, and we couldn’t have done this without you!
A huge thank you to all of our fans for your continual support! pic.twitter.com/qoZLkfCZxF

— Cities: Skylines (@CitiesSkylines) June 22, 2022

Cities: Skylines, který vyšel v březnu 2015 na PC, dokázal během 24 hodin prodat více než 250 000 kopií. V roce 2017 hra přišla také na konzole Xbox a PlayStation. Od té doby počet prodaných kusů překonával meziročně několik milionů.

Obrázek: paradoxinteractive.com

Zdroj: Gamers Generation