Čím se snaží Fallout 76 stále zaujmout?

Čím se snaží Fallout 76 stále zaujmout?

22 srpna, 2022 0 Od

Vývojáři Falloutu 76 se pravděpodobně chtějí vrátit na scénu podobně jako jejich kolegové z No Man’s Sky. Všichni tři hráči, kterým hra ještě zůstala, se mohou těšit na novou výpravu, která se objeví příští měsíc. Bude se týkat údajně nebezpečné oblasti zvané Appalači: Pitt. 

Svět a budoucnost Falloutu 76

Mapa se bude skládat z toho, co zbylo z města Pittsburgh, které je údajně plné krvelačných nepřátel a možná i nových druhů mutantů. Údajně jsou tyto výpravy založeny na náhodně se opakujících misích. Pravděpodobně půjde o podobný koncept jako u nájezdu na Vault 79 na konci Wastelanders, jen možná v trochu novém provedení.

Hlavní designér Steve Massey vysvětluje:

„Vyvinuli jsme nový systém modulů úkolů, který nám umožňuje snadno náhodně měnit a přejmenovávat cíle úkolů, takže každá mise je skutečně jedinečná a plynule zapadá do celkového příběhu mise.“

No, já jen doufám, že těch misí bude víc a nebudou se opakovat například jen 2 nebo 3 mise. Tímto DLC chtějí pravděpodobně přilákat hráče Falloutu 3. Důvodem je návrat mapy The Pitt, která byla naposledy použita v roce 2009 pro výše zmíněnou hru.

Nevím, jestli nová výprava hře pomůže, ale doufám, že jí někteří hráči dají další šanci. Hra samotná je v současné době v prodeji v digitální edici na obchodě PS do 23. 8., takže pokud má někdo zájem si hru vyzkoušet kvůli novému rozšíření, je pravděpodobně vhodná doba si ji pořídit.

Fallout 76 si pravděpodobně získá určitou hráčskou komunitu lidí, kteří se budou snažit ke hře vrátit. To však neomlouvá velmi špatný stav hry na začátku vydání. Samozřejmě doufám, že se z toho vývojáři poučili a nová hra od těchto vývojářů bude v lepší kondici, aby si hráči mohli hru užít od prvního dne.

Příspěvek z superparmeni.eu

Obrázek: fallout.bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation