Chcete sedět jako král?

Chcete sedět jako král?

4 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Tak tady máme pro vás herní křeslo Genesis Nitro 330, což je herní křeslo, které zaručí maximální pohodlí těm, kteří prostě dlouho hrají a nebo pracují na počítači. Jedinečný komfort tohoto křesla vám zaručí pohodu a klid při hraní díky ergonomicky tvarovanému sedadlu a také opěradlu. Společnost Genesis se při vývoji tohoto modelu věnovala hlavně funkčnosti, odolnosti a vnějšímu vzhledu tak, aby toto bylo křeslo jak praktické, tak zároveň nádherným designovým kouskem nábytku ve vašem pokoji.

Jeho odolnou konstrukci zajišťuje ocelový rám o váze 16,4 kg. Vzhledem k tomu, že u tohoto modelu výrobce použil plynový píst 3. třídy, poskytuje vysokou nosnost sedadla do 120 kg. Základním kritériem při výběru herního křesla je jeho funkčnost, a proto tvůrci vybavili tento model hned několika funkcemi, bez kterých se neobejde žádný náročný uživatel. Mezi tyto vlastnosti patří: výškově nastavitelné sedadlo z funkcí houpání, možnost otáčení o 360 stupňů, nylonové kolečka, jakož i dodatečný polštář s možností nastavení výšky připevnění, který podepírá páteř v tom nejoptimálnějším místě.

Podpěrka na předloktí

V křesle Genesis Nitro 330 jsou pro vás připraveny podpěrky na předloktí potažené měkkým polstrováním, které zvyšuje pohodlí a také zabraňuje klouzání loktů. Používáním podpěrky si zajistíte správné držení předloktí a zvýšíte tím komfort během několikahodinových bitev. Tohle křeslo si prostě musíte vyzkoušet, proto se na něj přijďte podívat do některého komunitního centra ALL4GAMERS. První ze dvou center otevřeme v blízké budoucnosti. Informace o otevření komunitního centra, kde si budete moci vyzkoušet řadu herních produktů vám přineseme na webu ALL4GAMERS.cz

Tento produkt můžete koupit na www.all4gamers.store