ChargePlay Clutch pro mobilní telefony

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony

21 září, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony už není exkluzivní pouze pro vybrané evropské země a mobilní hráči můžou jásat. ChargePlay Clutch je úchyt na mobilní telefon, který je ideální pro hráče mobilních her preferující bezdrátové nabíjení svých telefonů. Navíc má příjemnou povrchovou úpravu pro dlouhé hodiny hraní a ideální úchop, takže si hráči nemusí nadále lámat palce u svých oblíbených her. Ze zadní části zařízení je odpojitelná powerbanka s kapacitou 3000 mAh, která může prodloužit čas strávený hraním a nabízí drátové i bezdrátové nabíjení.

Odpojitelná powerbanka je uchycená na magnetech a můžete ji samostatně nabíjet, zatímco pořád používáte zbytek úchytu. Powerbanka má navíc má vlastní LED indikátor stavu nabití. ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je navržený tak, aby bezpečně a snadno uchytil většinu chytrých telefonů ve velikosti od 129 mm až do 172 mm a tloušťce až 13 mm.

ChargePlay Clutch pro mobilní telefony získal i prestižní ocenění iF DESIGN AWARD 2020 v kategorii mobilní herní zařízení. Při udělování cen bylo hlavně vyzdviženo pohodlí, design a možnost dobíjet telefon z vestavěné powerbanky.

Dostupnost

HyperX ChargePlay Clutch pro mobilní telefony je nyní dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 1799 Kč.