CD Projekt oznamuje pět nových her ze světa Zaklínače

CD Projekt oznamuje pět nových her ze světa Zaklínače

12 října, 2022 0 Od

CD Projekt Red se v posledních dnech velmi činil. Polské herní studio oznámilo Project Sirius a Polaris týkající se nové triologie Zaklínače. Na co se mohou fanoušci těšit?

CD Projekt Red oznamuje nové plány se Zaklínačem

Studio CD Projekt Red před nedávnem oznámilo prostřednictvím sociální sítě Twitter své plány do budoucna. Herní společnost také představila dva projekty Project Sirius a Project Polaris.

pic.twitter.com/fERtM4Y0QK

— CD PROJEKT IR (@CDPROJEKTRED_IR) October 4, 2022

 

Project Polaris je označení pro novou triologii Zaklínače. Vývojáři ve svém příspěvku také uvádějí, že Zaklínač 4, který odstartuje novou herní sérii, se stále nachází v předprodukci. Tým podle oficiálního oznámení čítá více než 150 lidí. CD Projekt ve své infografice také uvádí, že všechny tyto zaklínačské hry budou vydány do šesti let od vydání Polaris.

Další oznámená hra nese kódové označení Project Sirius. Na tomto projektu pracuje více než 60 vývojářů ze studia The Molasses Flood a CD Projektu. Podle oficiálního sdělení se bude jednat o další hru z universa Zaklínač.

Poslední hrou ze světa The Witcher je Project Canis Majoris. CDPR nastínil, že půjde o příběhové RPG s otevřeným světem zasazený do světa Zaklínače. Celkem se tak dočkáme pěti nových her se zaklínačskou tématikou.

Již začátkem letošního roku CDPR oficiálně oznámil, že nový Zaklínač poběží na Unreal Engine 5. Studio chce také koncem tohoto roku vydat next-gen update pro The Witcher 3: The Wild Hunt. Příběhové rozšíření dostane také městské RPG Cyberpunk 2077.

Obrázek: thewitcher.com

Zdroj: Gamers Generation