Byli jste na FOR GAMES 2021? Pokud ne tak to jste udělali velkou chybu.

Byli jste na FOR GAMES 2021? Pokud ne tak to jste udělali velkou chybu.

12 listopadu, 2021 0 Od

Novinky z oblasti gamingu prezentovala celá řada partnerů, i když jich bylo letos méně hlavně kvůli vládním restrikcím a obavám. Nicméně tradičně zde byla spousta influencerů, cosplayerů a i tak zde bylo na co koukat a hlavně možnost si zahrát na nových herních technologiích aktuálně nejhranější hry. GAMERS GENERATION CLUB, který byl i mediálním partnerem celého herního veletrhu zde poprvé představil například novinky herních příslušenství a herních disků pro konzole i pro PC od společnosti SUREFIRE. Připraven zde byl také herní koutek s XBOX konzolí jako chill-out zóna, kde se střídalo stále mnoho hráčů.

Perlou tohoto stánku byla herní bestie X-DIABLO DOUBLE od AT Computers. Jelikož výkon tohoto herního počítače byl jednoznačně největší z celé herní zóny a byl tak neustále obsazen a testován více než tisícovkou hráčů v průběhu celého veletrhu. Video z testování tohoto počítače naleznete zde. Na dvou herních stolech od GENESIS byly k X-DIABLO DOUBLE připojeny nové herní monitory od AOC, herní křesla od GENESIS a skvělý bezdrátový reproduktor SONY SRS-XG500 dokreslovaly celkovou herní i hudební pohodovou atmosféru na stánku GG CLUBU.

GAMERS GENERATION CLUB připravil pro návštěvníky možnost zúčastnit se soutěže, aby si hráči a návštěvníci mohli zahrát o věcné ceny za více než 20.000 korun od partnerů ASUS ROG, GENESIS, SUREFIRE, VERBATIM a TRUST. Celkem si herní technologie, produkty a herní pohodlí na stánku GAMERS GENERATIONG CLUBU vyzkoušelo a užilo více než 1500 účastníků FOR GAMES 2021. A všichni, kteří si užili pohodu na stánku až do posledních chvil před zavřením veletrhu, se již těší, jaké novinky jim představíme v roce 2022.

Petr Smolník

Zdroj: Gamers Generation