Byl oznámen datum vydání hororovky Choo-Choo Charles!

Byl oznámen datum vydání hororovky Choo-Choo Charles!

17 října, 2022 0 Od

Připravovaná hororová hra jménem Choo-Choo Charles od vývojářů ze studia Two Star Games má oficiální datum vydání. V této first-person hororovce nás bude nahánět zvláštní tvor s tělem lokomotivy, velkýma pavoučíma nohama a děsivým obličejem vražedného klauna.

Horor s mašinkou Choo-Choo Charles

Celou dobu hry budeme na tajemném ostrově s jediným cílem — zničit mašinu Charlese. K tomu budeme potřebovat získat dostatečně velkou palební sílu a změnit svou vlastní lokomotivu, s tím vším nám pomohou místní obyvatelé. Hra je inspirována knihou nesoucí název Charlie the Choo-Choo od autora Stephena Kinga, jenž píše knihy, které mají dětem přinášet noční můry.

Datum vydání

Hra původně měla vyjít už začátkem tohoto roku, ovšem tvůrci to nakonec nestihli hned kvůli několika důvodům, jedním z nich je například fakt, že vývojáři díky náhle zvýšené popularitě chtěli nabídnout trošičku větší zážitek ze hry.

To se jim nejspíše již podařilo, jelikož nedávno byl stanoven přesný datum vydání, přesněji 9. prosince 2022 na platformu PC. Zároveň s tímto datem vyšla nová ukázka plná herních záběrů, ze kterých hru můžeme více poznat.

Obrázek: store.steampowered.com

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation