Builderská strategie Cities: Skylines II byla oznámena

Builderská strategie Cities: Skylines II byla oznámena

11 března, 2023 0 Od

Vydavatelství Paradox nám během jejich akce představilo několik větších a menších novinek. Jednou z nich dokonce bylo přestavení builderské hry Cities: Skylines II.

Cities: Skylines II

Toto pokračování úspěšné stavitelské hry od finského studia Colossal Order by mělo být více otevřenější a propracovanější než jeho předchozí díl. Váš herní svět bude reagovat na všechna vaše rozhodnutí, tudíž každé budování bude jedinečné. Budete muset do hloubi ekonomicky myslet nad územním plánováním budov i dopravních tras, což bude více realistické a díky tomu budeme moct pocítit živost našeho města.

Novinky

Údajně by se měla několikanásobně zvětšit velikost samotných měst. Z původních 25 políček na nových 150 políček. Je ovšem také možné, že políčka budou menší než v předchozím díle. Dále ve hře nově půjde narazit na tornádo, lesní požár, krupobití nebo na zamořené místa krysami.

Datum vydání

Cities: Skylines II vyjde ještě letos na PC, konzole Xbox Series X/S a Playstation 5. Přesný datum sice prozatím neznáme, ale víme, že hra by měla být rovněž dostupná v předplatném Xbox Game Pass.

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation