Březnové herní menu

4 března, 2022 0 Od

Únor byl extrémně výživný a březen nezůstává příliš pozadu. Inu, jak se říká… Březen, za konzole vlezem. Nebo to bylo jinak?

Shadow Warrior 3 | 1. března | PS4, XBO, PC

Samurajská akce sršící humorem se opět vrací. Shadow Warrior je brutální řezničinou z pohledu první osoby, která rozhodně nedá spát žádnému z fanoušků žánru. Jeho největší odlišností od konkurence je právě to, že se bere s výrazně větším nadhledem a k tomu samozřejmě přidává pořádnou dávku brutality. Po menším odkladu jsme se ho tak 1. března definitivně dočkali a nyní už můžeme s jistotou říct, že hra nedopadla špatně. Hodnocení recenzentů i hráčů totiž zůstávají nadprůměrná. Pokud máte v lásce hry, ve kterých létají končetiny všude kolem a vše vidíte z vlastních očí, Shadow Warrior 3 je březnová pecka pro vás.

Gran Turismo 7 | 4. března | PS4, PS5

Milovníci motoristického sportu, zbystřete. Toto je váš moment. Po fantastické Forze z loňského podzimu se dočkají také fanoušci vůně benzinu na Playstationu. Vrací se totiž legendární série Gran Turismo s dílem s pořadovým číslem 7. Ten už se rovněž dostal do rukou recenzentům a zde se hovoří o naprosté trefě do černého. Pokud jste na Gran Turismu v dávných časech vyrůstali a chcete se cítit jako kdyby vám znovu bylo deset, teď máte ideální příležitost.

Tiny Tina’s Wonderlands

I fanoušci stříleček si přijdou na své. I když tedy v poněkud netradiční formě. Odnož slavné série Borderlands je totiž potěší naprosto totožně stylizovanou grafikou ovšem ještě šílenější zápletkou. Vydejte se do fantasy světa inspirovaného dračákem a přidejte si k tomu nekončící arzenál nejrůznějších střelných zbraní. Taková kombinace vypadá naprosto nesmyslně, ale i přesto může fungovat. Tiny Tina se vás o tom rozhodně pokusí přesvědčit.

Ghostwire: Tokyo

Jestli je nějaká hra, se zásadním rozdílem mezi očekáváním fanoušků po traileru a následným produktem, který se ukázal hratelností, je to jednoznačně Ghostwire: Tokyo. Ze začátku to vypadalo, že se můžeme těšit na opravdu zajímavou asijskou hororovku, která bude hrát na všechny noty paranormálních jevů ve městě, ve kterém lidé najednou začínají mize. Jak se ale později ukázalo, půjde spíše o akční titul z první osoby, ve kterém sice narazíte na temnou atmosféru, ale do hororu bude hra mít dost daleko. Svoje publikum si rozhodně najde, jen nejspíš trochu jinde, než se dalo z prvních záběrů čekat.

Přehlídka portů a upgradů

Závěrečná položka na našem březnovém seznamu je trošku jiná než jste zvyklí. Je tu totiž ještě několik her, které by rozhodně stály za zmínku. Nejde ovšem o žádné novinky. Jenom hry, které se přesouvají na nové platformy a dostávají upgrade. Mezi nimi v březnu bude například GTA V, které se 15. března dočká konečně next-gen upgradu. Na izometrickou střílečku The Ascent se mohou těšit majitelé Playstationů od 24. března a PCčkáři se zase dočkají Director´s cutu Death Stranding 30. března. 

Co se chystáte v březnu hrát vy?

Obrázek: bethesda.net

Zdroj: Gamers Generation