Blizzard oslavuje první výročí Overwatch 2

Blizzard oslavuje první výročí Overwatch 2

13 září, 2023 0 Od

Blizzard připravuje oslavy prvního výročí hry Overwatch 2, která byla vydána minulý rok v říjnu. Oslavy přinesou návrat starých herních režimů, nové výzvy, staré skiny a zcela nový herní režim nazvaný Hero Mastery.

První rok s Overwatch 2

Oslavy výročí Overwatch 2 začnou již 19. září a přinesou řadu aktualizací, včetně úprav hrdinů, oprav chyb, změn map a mnoho dalšího. Jedním z hlavních lákadel oslav je zcela nový herní režim s názvem Hero Mastery. Tento režim, jak nám vývojáři z Blizzardu prozradili ve svém oficiálním blogovém příspěvku, je určen pro jednoho hráče a nabízí možnost vyzkoušet si své dovednosti s konkrétními hrdiny v sérii náročných zkoušek. Tento režim je již nyní dostupný a hráči mohou prozkoumat tři kurzy pro každého hrdinu, přičemž obtížnost těchto kurzů postupně narůstá. Za úspěšné dokončení můžete získat až pět hvězd.

Blizzard také informoval, že hráči mohou sbírat všechny Mastery Emblems, ale musí tak učinit rychle, jelikož Hero Mastery je časově omezená událost s exkluzivními odměnami. Již nyní jsou dostupné kurzy pro hrdiny Tracer, Reinhardt a Mercy, zatímco pro Sojourn, Winston a další budou spuštěny v následujících týdnech.

Kromě toho se hráči mohou těšit na návrat oblíbených herních režimů, jako Battle for OlympusCatch-A-Mari, Starwatch a Mischief and Magic. Aktualizace také zahrnuje řadu změn u hrdinů, jako jsou Zarya, Junker Queen, Orisa, Ashe, Bastion a mnoho dalších, spolu s úpravami map jako Dorado, New Junk City a Suravasa.

Obrázek: blizzard.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​