Blizzard odhaluje první sezónu pro Diablo IV

Blizzard odhaluje první sezónu pro Diablo IV

12 července, 2023 0 Od

Nadchází úvodní sezóna Diablo IV s názvem Sezóna Malignant startuje již 20. července.

Season of the Malignant v Diablu IV

Sezóna Malignant ve hře Diablo IV přináší novou ságu, která navazuje na hlavní kampaň. Sanctuary je v teroru kvůli Monstrům Malignant, jež vzešla z Lilithiny korupce. Na vás a na bývalém knězi Cormondovi je, abyste tuto nákazu vystopovali a zlikvidovali.

Zabitím těchto tvorů mohou hráči získat jejich zkažená srdce a proměnit je v nové síly. Až 30 nových Malignant schopností pochází z těchto monstr, a tuto moc lze vtělit do prstenů a amuletů. Aktualizace také představuje nového bosse jménem Varshan the Consumed. Hráči mohou také získat šest nových jedinečných předmětů a sedm legendárních aspektů. Navíc můžete získat titul Mastery a Scroll of Amnesia, který umožňuje bezplatný reset Skill Tree a Paragon Board.

Hráči začínají vytvářením nové sezónní postavy. Nové postavy začínají na úrovni 1, ale hráči si ponechávají veškerý pokrok v Renown, výhody oltářů Lilith a odemčené mounty. Když sezóna skončí, všechny postavy se umístí do věčné říše (Eternal Realm), což umožňuje trvalý přístup k nim. Sezónní prvky, jako jsou Malignant Hearts, které sbíráte od padlých monster, však zmizí po skončení akce.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation 

​