Blizzard odhaluje 9. sezónu Overwatch 2

Blizzard odhaluje 9. sezónu Overwatch 2

12 února, 2024 0 Od

Sezóna 9 ve hře Overwatch 2, zvaná „Champions“, přichází s významnými změnami, které mají hru udělat zábavnější a odměňující. Hráči se mohou těšit na nový systém postupu, exkluzivní dovednostní úroveň nad Grand Master a rozsáhlé úpravy herního systému.

Nová sezóna pro Overwatch 2 odhalena

Ve snaze revitalizovat Overwatch 2, Activision Blizzard představuje změny ve snaze zvýšit odměny a zábavu z PvP hraní. Aktualizace, která je označovaná jako krok k oživení této oblíbené free-to-play střílečky, má hráčům přinést větší transparentnost a lepší pochopení hry.

Tým ve svém blogu uvedl, že naslouchal zpětné vazbě hráčů z posledních osmi sezón a plánuje představit velké změny, které hráčům umožní lépe rozvíjet své dovednosti a sledovat svůj postup v konkurenčních řadách​​.

Hlavní změny zahrnují zpřesnění systému hodnocení, který nyní lépe vysvětlí matematickou složitost moderního systému vyhledávání zápasů a poskytne jasnější přehled o tom, co ovlivňuje vaše umístění v každém zápase. To znamená, že po každém zápase uvidíte aktualizaci svého ranku a kolik pokroku jste mezi jednotlivými divizemi získali nebo ztratili​​.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation 

​