Blizzard a Hasbro představil Transformers skiny pro Overwatch 2

Blizzard a Hasbro představil Transformers skiny pro Overwatch 2

11 července, 2024 0 Od
[[{“value”:”

V rámci nadcházející spolupráce mezi Overwatch 2 a populární franšízou Transformers odhalili Blizzard a Hasbro nové skiny, které transformují postavy hry do podoby známých robotů.

Overwatch 2 v rámci nové spolupráce

Blizzard Entertainment ve spolupráci s Hasbro představil nové skiny pro hru Overwatch 2, které vycházejí z oblíbené franšízy Transformers. Na oficiálním YouTube kanálu Overwatch byl zveřejněn animovaný trailer, který ukazuje skiny inspirované třemi Autoboty a jedním Decepticonem.

Trailer odhaluje, že skiny Transformers jsou přiděleny postavám Reinhardt, Bastion, Illari a Ramratta — čtyřem hrdinům, kteří jsou buď roboti, nebo lidé v brnění. Reinhardt se převlékne za Optimuse Prime, neohroženého vůdce Autobotů; Bastion získá vzhled Bumblebeeho; Illari se ukáže v růžové jako Arcee; a Ramratta převezme podobu strašlivého vůdce Decepticonů, Megatrona.

Spolupráce s Transformers navazuje na květnovou kolaboraci s automobilkou Porsche, která proměnila nejnovější modely německých aut v vylepšené skiny pro D.Vu a Pharah. Dříve během roku mohli hráči obléct Cassidyho jako Spikea Siegela a Ashe jako Faye Valentine během spolupráce s Cowboy Bebop a dalšími postavami z této klasické anime série.

Obrázek: blizzard.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​