Blíží se vydání Wo Long: Fallen Dynasty

Blíží se vydání Wo Long: Fallen Dynasty

9 ledna, 2023 0 Od

Wo Long: Fallen Dynasty by měl být dalším velkým titulem od herního studia Team Ninja. Co nám toto akční fantasy RPG může nabídnout?

Na co se můžeme těšit ve Wo Long: Fallen Dynasty

Team Ninja je japonské videoherní studio, které má za sebou řadu her zasazených do východní kultury. Vývojáři nám přinesli zpět k životu hardcore akční mlátičku Ninja Guiden nebo choulostivou arkádovou mlátičku Dead or Alice. Mezi jejich nejlepší kousky patří hra Devil May Cry nebo série hardcore fantasy RPG jménem Nioh. Tento rok na nás čeká hra Wo Long: Fallen Dynasty, ve které se podíváme do starověké Číny.

Gameplay a příběh

Hra by měla být v jádru akční RPG zasazená do temného fantasy světa, který nám nedá nic zadarmo. Za pomoci magie a různých předmětů si budeme moct projít obří otevřený svět, který skrývá nejedno tajemství. Soubojový systém by se dal přirovnat ke hře Sekiro: Shadows Die Twice. Musíte správně odhadnout odkud a kdy nepřítel zaútočí, abyste jeho útok vykryli a zasadili smrtící protiúder.

A příběh? Hra je zasazena do období Tří království, kde byly boje a války na denním pořádku. Vy se stáváte pouhým milicionář snažící se v této nehostinné době přežít. A věřte, že se nejedná o snadný úkol. Proti vám se postaví jak vojáci i bandité, tak i nebezpečná stvoření číhající na každém kroku.

Datum vydání

Wo Long: Fallen Dynasty by měl dorazit již 3. března 2023 a to na PC, PlayStationu 4 a 5 a na konzolích Xbox One a Series X/S. Pokud si předplácíte službu Xbox Gamepass, tak si hru zahrajete už v den vydání.

Obrázek: teamninja-studio.com

Zdroj: Gamers Generation