Blíží se opravdu návrat Resident Evil 4? Olej do ohně spekulací přilil jeden z herců

Blíží se opravdu návrat Resident Evil 4? Olej do ohně spekulací přilil jeden z herců

29 listopadu, 2021 0 Od

Herec D.C. Douglas si nejspíš tento svůj kousek za rámeček nedá. Porušil totiž zřejmě dohodu o mlčenlivosti a zveřejnil koncept postavy, který pravděpodobně patří k předělávce úspěšného dílu série Resident Evil.

Spekulace o přepracované verzi Resident Evil 4 opět dostávají další reálné podklady. Herec D.C. Douglas totiž údajně ukázal několika fanouškům koncepty toho, jak by měl v remaku kultovního survival hororu vypadat Alber Wesker. Při sdělování těchto informací Douglas měl ještě všechny upozorňovat, aby nikde nesdíleli, co uvidí. “Znovu – NESDÍLEJTE TO, mohli by mě soudit,” žádal herec, ale někdo zjevně jeho prosby neuposlechl. To se ostatně dalo tak trochu očekávat. Jakmile něco dáte na internet, už to nikdy nezmizí a Douglas si tak zadělal na pořádné problémy.  Po zveřejnění těchto informací si dokonce smazal twitterový účet. Díky tomu dostává celá záležitost na věrohodnosti, protože kdyby šlo o pouhou fotomontáž, herec by nejspíše podobně nereagoval.

So not only did dc douglas break NDA on live stream by admitting to being wesker in the Separate Ways portion of the new #re4remake , but he also sent out concept art given to him by @CapcomUSA_ @dev1_official #REBHFun #wesker #ResidentEvil pic.twitter.com/BlE6orf3tK

— Helping Spread Awareness (@BewareCreepyVAs) November 27, 2021

O remaku Resident Evil 4 se hovořilo už delší dobu, některé informace se totiž dostaly na světlo světa po hackerských útocích na Capcom. I přesto však společnost zatím zarytě mlčí a nechce o případném návratu kultovního čtvrtého dílu nic prozradit. Ačkoliv tak již můžeme v podstatě spoléhat na to, že v budoucnu se remaku dočkáme, zatím není jasné, jak moc bude věrný originálu. Oficiální oznámení se však ani v nejbližší době nečeká a úniky informací jsou tak ještě na nějaký čas tím jediným, čeho se můžeme chytit.

Martin Havel

Obrázek: game-news24.com

Zdroj: Gamers Generation