Blíží se konec čtvrté sezóny třetí kapitoly ve Fortnite

Blíží se konec čtvrté sezóny třetí kapitoly ve Fortnite

17 listopadu, 2022 0 Od

Většina hráčů zná Forntite, někteří na něj mají pozitivní a jiní zase negativní názor, ale rozhodně se všichni shodneme, že je to jedna z nejhranějších a nejoblíbenějších her na světě. A jak mnozí také víte, ve Fortnite jsou sezóny a ta aktuální se nám pomalu, ale jistě blíží ke konci.

Čtvrtá sezóna třetí kapitoly

Čtvrtá sezóna v třetí kapitole započala 18. září tohoto roku a stejně jako každá sezóna se něčím specifikovala a přinesla s sebou změny. Různé části se staly neprůchozími a jiné zase průchozími. Části mapy byly přeneseny do oblak a k tomu byla mapa pokryta chromem. Jako v každé sezóně bylo na výběr z mnoha všelijakých kosmetických úprav, mezi kterými si vybral opravdu každý.

Pokud tomu není jinak, tak většina sezón ve Fortnitu trvá 70 dní, tudíž to znamená, že se blíží konec i té nynější sezóny. Konec by měl nastat událostí Fracture, která započne již 3. prosince tohoto roku. Do této doby si musíte dokončit a vyzvednout odměny ve svých Battle passech.

Co přinese pátá sezóna třetí kapitoly?

Spekuluje se o mnoha věcech, jenž by mohly být v páté sezóně třetí kapitoly. Ať už o spolupráci Forntite s Pokémony, kvůli přidání skinů Pokémon Scarlet a Violet či vrácení se režimu 50 hráčů proti 50 hráčům. Zda je nějaká z těchto spekulací pravdivá se dozvíme během následujícího dnů a týdnů na sociálních sítích autorů. Mezitím do 3. prosince běží kooperace Fortnite s hrou Rocket League, proto ti co máte rádi auta, na co čekáte? Nastal ten nejlepší čas vrátit se do hry!

Obrázek: fortnite.com

Autor: Matouš Paska

Zdroj: Gamers Generation