Black Myth: Wukong ohromuje novým trailerem před letním vydáním

Black Myth: Wukong ohromuje novým trailerem před letním vydáním

25 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

Na akci WeGame Tonight 2024 v Číně byl představen nový trailer na nadcházející akční hru Black Myth: Wukong od společnosti Game Science, která se blíží k vydání v srpnu.

Black Myth Wukong v novém traileru

Společnost Game Science nedávno odhalila nový trailer na svou nadcházející hru Black Myth: Wukong během události WeGame Tonight 2024 v Číně. S oznámením, které původně proběhlo v roce 2020, se tato akční RPG hra chystá na své srpnové vydání. Hra je zasazena do bohatého prostředí čínské mytologie.

Hra bude zahrnovat pokročilé technologické prvky, jako je podpora DLSS 3.5 od společnosti Nvidia, které zvýší vizuální kvalitu. Technologie ray tracing umožní hráčům vidět realistické světelné efekty, od odrazů na vodních plochách po přesně simulované osvětlení v interiérech i exteriérech.

Popularita hry je již nyní zřejmá díky třináctiminutovému pre-alpha hernímu videu, které od svého vydání získalo obrovský počet zhlédnutí a přilákalo velký zájem hráčů. S blížícím se vydáním a rostoucím zájmem komunity se Black Myth: Wukong jeví jako jeden z nejočekávanějších titulů roku.

Obrázek: heishenhua.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​