Black Myth: Wukong na Unreal Engine 5 je dechberoucí podívaná

Black Myth: Wukong na Unreal Engine 5 je dechberoucí podívaná

30 srpna, 2021 0 Od ALL 4 GAMERS

Akční opičárna Black Myth: Wukong už v dřívějšku ohromovala hráče tím, jak nádherná je. Nyní se představila na Unreal Enginu 5 a herní záběry jsou přesně tím, co jsme si přáli.

Chystaná akční adventura Black Myth: Wukong se opět připomíná novými záběry a tentokrát se můžete těšit rovnou na to nejšťavnatější z každé hry – samotný gameplay. Famózně vypadající rubačka z hlediska designu přináší nádhernou kombinaci těch nejlepších her spřízněných žánrů a dostáváme z ní tak mírné nádechy her jako Dark Souls či God of War. V nové ukázce si můžete vychutnat bez mála třináct minut fantastického gameplaye okořeněného o nádherné grafické zpracování. Tomu říkáme next-gen.

Jestli přemýšlíte, na co se kromě nádherné grafiky těšit, můžeme vás ujistit, že z dostupných záběrů je již jasné, že ve hře bude dostupná také pořádná dávka mechanik, které učiní její ovládání zábavné a různorodé. Příběh nás zavede do dávné Čány v roli opičího krále Wukonga. Ačkoliv hra vypadá, jako kdyby na ní pracovalo obří AAA studio, opak je pravdou. Projekt má na starosti indie studio Game Science, jehož tým se skládá z asi třiceti lidí. I proto ještě i přes nádherné záběry zůstáváme mírně obezřetní. Vydání Black Myth: Wukong se odhaduje nejdříve na příští rok a očekává se pouze pro novou generaci, případně PC.

Martin Havel

Obrázek: somagnews.com

Zdroj: Gamers Generation