Bezdrátový headset Cloud Flight S zvládne 30 hodin provozu na jedno nabití

Bezdrátový headset Cloud Flight S zvládne 30 hodin provozu na jedno nabití

2 prosince, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

HyperX logoHyperX představuje nový bezdrátový herní headset Cloud Flight S. Tento nový herní headset přináší úplnou svobodu díky Qi certifikovanému bezdrátovému nabíjení a až 30 hodinám na jedno nabití. Cloud Flight S využívá přenosu na 2,4 GHz a přináší pohlcující herní audio využívající speciálně vyladěný prostorový virtuální 7.1 surround sound. Dynamické měniče o velikosti 50 mm pak vykreslí krystalicky čisté výšky, středy i basy.

Headset má uzavřené náušníky s možností rotace o 90° pro pohodlné odložení kolem krku. Náhlavní most využívá bytelné ocelové jádro a pohodlných polštářku z koženky a paměťové pěny pro klasické pohodlí HyperX produktů. Headset, připravený pro počítač, PS4 a PS4 Pro, navíc disponuje odpojitelným mikrofonem s LED indikací zatlumení. Hráči pak mohou sluchátka ovládat díky intuitivnímu ovládání přímo na náušníku. Ty v základu přináší možnost nastavit hlasitost hry a komunikace se spoluhráči, ale pomocí programu HyperX NGENUITY je možné přenastavit jejich funkce dle představ hráče.

„Vzhledem k růstu trhu s bezdrátovými periferiemi jsme nadšení, že můžeme vydat náš první herní headset, který podporuje Qi bezdrátové nabíjení,” vysvětluje Bianca Walter, business manažer pro HyperX EMEA. „Cloud Flight S je špičkový herní headset pro hráče, kteří chtějí vysokou kvalitu audia a svobodu a flexibilitu bezdrátového hraní.“

Společnost HyperX nedávno rozšířila svoje Qi certifikovaná zařízení vydáním dalších dvou produktů. Prvním je Pulsefire Dart, bezdrátová herní myš s životností baterie až 50 hodin na jedno nabití. Druhým je následně ChargePlay Base, Qi bezdrátová nabíjecí podložka, kde je možní nabíjet najednou dvě zařízení. Tyto produkty nabízí pohodlí bezdrátového nabíjení v herním světe.

Dostupnost

Sluchátka HyperX Cloud Flight S jsou nyní v prodeji za doporučenou maloobchodní cenu 4299 Kč. Pro více informací o Cloud Flight S a jejich dostupnosti navštivte oficiální stránky HyperX.