Bezdrátová myš s dlouhou výdrží baterie

Bezdrátová myš s dlouhou výdrží baterie

7 října, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Rival 3 Wireless nabízí duální bezdrátové připojení, dlouhou výdrž baterie a energeticky efektivní herní senzor za rozumnou cenu. Herní myš využívá 2,4GHz bezdrátovou síť a Bluetooth 5.0 pro maximální všestrannost, kterou umocňuje také více než 400 hodin výdrže baterie.

Rival 3 Wireless je první herní myší SteelSeries, která využívá nový optický senzor TrueMove Air. Jedná se o dosud energeticky nejefektivnější SteelSeries senzor. Integrovaná bezdrátová technologie Quantum 2.0 poskytuje na trhu netradičních více než 400 hodin výdrže baterie poskytující hráčům jistotu a spoleh na vlastní příslušenství bez obav o nutnost nabití nebo výměny baterie během důležitých herních momentů.

Dalším benefitem nové technologie je automatická optimalizace kanálů připojení. Tím je zajištěna stabilita v důsledku přenosu dat přes vysoké i nízké frekvence. K rušení dochází z jakýchkoli Bluetooth zařízení nebo mobilních telefonů. Quantum 2.0 zaručí, že pokud dojde k narušení kanálu, myš plynule přepne na jiný bez ztráty připojení.

USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a ultra nízkou odezvu 1 ms tedy hodnoty, které lze najít standardně u drátových modelů. Připojení přes Bluetooth 5.0 usnadňuje použití Rival 3 Wireless na cestách.

Optický senzor TrueMove Air

Vlastní SteelSeries senzor TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci s renomovaným výrobcem PixArt disponuje 18 000 CPI, 400 IPS a akcelerací 40 G, a to v obou režimech připojení. Stejně jako TrueMove Pro v Sensei Ten, TrueMove Air eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a nadzvednutí.

Samotná myš je vyhotovena z velmi odolného polymeru pro maximální životnost. Nejinak tomu je v případě mechanických spínačů dimenzovaných na 60 milionu kliknutí. Hmotnost modelu lze upravit poněkud netradičně využitím jedné či dvou AAA baterií. Dvě baterie znamenají delší výdrž a 106 g zatímco jedna redukuje výdrž a hmotnost na 95 g.

Integrovaná paměť myši umožnuje uložení až 5 uživatelských profilů plně nastavitelných ve zdarma dodávané intuitivní aplikaci SteelSeries Engine. SteelSeries Rival 3 Wireless je nyní k dispozici za 59,99 euro s DPH.