Bezdrátová herní myš Trust GXT 131 RANOO

Bezdrátová herní myš Trust GXT 131 RANOO

1 února, 2022 0 Od

Herní myš má své místo na stole každého hráče počítačových her a je jednou z nejdůležitějších složek každého setupu. Nezáleží na tom, jaký typ her hrajete. Dokonce ani nemusíte jenom hrát. Myš je prostě součástí každodenního života všech uživatelů počítačů, a proto musí být ergonomická, pohodlná a fungovat bez jakýchkoliv problémů. Přesně na tyto kvality aspiruje také společnost Trust se svojí myší GXT 131 Ranoo.

GXT 131 Ranoo je bezdrátová myš, jejíž místo na stole vždy bezpečně najdete díky poměrně výraznému designu. Ten se skládá nejen z ostřejších rysů, ale také z RGB podsvícení s logem řady produktů GXT. Aby myš padla do ruky, disponuje také několika prohlubněmi, které zlepší úchop myši a vy tak budete mít veškerou svoji práci či dění na bojišti neustále pod kontrolou.

O přesné fungování se stará optický senzor PAW3212 a myš nabízí také několik různých nastavení rozlišení, díky kterému si budete moci rychlost a přesnost myši přizpůsobit přesně dle vlastních potřeb a to od 800 DPI až po 4800 DPI. Tyto hodnoty zabezpečí, že si bez problémů poradíte s jakýmkoliv úkolem, který vás na monitoru čeká bez ohledu na to, zda zrovna musíte s dokonalou přesností mířit, nebo mihotat rychle myší po celé obrazovce. Přizpůsobit si ovšem můžete více než jen rozlišení. Myš disponuje také devíti tlačítky, s nimiž si ve hře nastavíte ty nejdůležitější funkce tak, abyste je mohli používat co nejrychleji.

Naprostou volnost při používání myši GXT 131 Ranoo si užijete také díky tomu, že vás nebude brzdit kabel, který by mohl někde drhnout. Bezdrátové připojení je na vzestupu a pomalu ale jistě se dostává svojí rychlostí a kvalitou velmi blízko tomu, co dokáže kabel. Do svého počítače umístíte jenom 2.4 GHz receiver signálů, který se spojí s myší a můžete se vrhnout rovnou do hry.

Zdroj: Gamers Generation