Battlefield 2042 hrálo přes 100 000 hráčů

Battlefield 2042 hrálo přes 100 000 hráčů

17 října, 2023 0 Od

Poslední Battlefield se proslavil hlavně díky velmi slabému začátku. Vývojáři hru několik měsíců opravovali, aby byla alespoň trochu hratelná. Jak je na tom nyní?

Battlefield 2042 hratelný?

EA minulý víkend uspořádalo akci pro hráče zdarma. Mohli si zahrát Battlefield 2042 na všech platformách, aniž by si hru museli koupit. Nejvíce se to projevilo na Steamu, kde si hru zahrálo asi 100 000 hráčů. Šlo především o zvědavost na aktuální stav hry.

Vývojáři pravděpodobně chtěli veřejnosti ukázat, že jejich hra je již nějakou dobu plně funkční. Oprava nejnovějšího Battlefieldu však trvala velmi dlouho. Hra vyšla před 2 lety a přesto někteří lidé raději hrají například o 10 let starší Battlefield 4.

Uvidíme,  víkend zdarma přesvědčí fanoušky, aby dali hře ještě jednu šanci. Osobně mohu říct, že hra vypadá mnohem lépe v porovnání s jejím špatným vydáním Je docela smutné, že dlouholetá série jako Battlefield vychází v tak špatném stavu. Vývoj údajně trval pouhých 13 měsíců, což se projevilo na jejím stavu v prvním roce vydání. Hra měla potenciál, který hned od začátku nevyužila. Proto se nedivím hráčům, kteří si raději zahrají Battlefield 4.

Obrázek: ea.com

Příspěvek z superparmeni.eu

Zdroj: Gamers Generation 

​