Assassin’s Creed Mirage se prezentuje jako menší titul

Assassin’s Creed Mirage se prezentuje jako menší titul

1 srpna, 2023 0 Od

Assassin’s Creed Mirage, nový přírůstek do rodiny Assassin’s Creed, se od svého oficiálního oznámení prezentuje jako „menší“, ale tradičnější titul série. Ubisoft tuto filosofii stále udržuje, i když se blížíme k říjnovému vydání hry.

Assassin’s Creed Mirage jako menší hra

Fabian Salomon, hlavní producent hry, v rozhovoru pro francouzský YouTube kanál Julien Chièz, poskytl náhled do délky hry Assassin’s Creed Mirage. Podle interních testů Ubisoftu trvá uspěchané hraní přibližně 20 hodin, zatímco plnější průchod hrou může zabrat mezi 25 až 30 hodinami.

Pokud jsou tyto údaje přesné, pak Assassin’s Creed Mirage nabízí mnohem kompaktnější dobrodružství, než na jaké jsme byli zvyklí u „open world RPG trilogie“ série, tedy Assassin’s Creed Origins, Odyssey a Valhalla. Tyto hry mohou trvat až 100 hodin nebo více, pokud zahrnete aktualizace obsahu a rozšíření.

Mirage se zdá být v souladu s tradičnějšími vydáními Assassin’s Creed. Například každá z her z Ezio trilogie trvala kolem 30 hodin k dokončení, což je rozsah, který očekáváme od příběhu o původu Basima.

Obrázek: ubisoft.com

Zdroj: Gamers Generation 

​