As Dusk Falls dorazí na PlayStation v březnu

As Dusk Falls dorazí na PlayStation v březnu

12 prosince, 2023 0 Od

Interaktivní příběhová adventura As Dusk Falls od vývojářů z Interior/Night se chystá na konzole PlayStation.

As Dusk Falls na PlayStationu

Hra As Dusk Falls, vyvinutá vývojáři ze studia Interior/Night, se připravuje na svůj triumfální příchod na konzole PlayStation 4 a PlayStation 5, plánovaný na 7. března 2024. Po působivém debutu na Xboxu a PC, kde si vysloužila ocenění Games For Impact na The Game Awards, se nyní hra rozšiřuje na další konzole.

Jako narativní adventura As Dusk Falls exceluje v poutavém příběhu, který prozkoumává komplexní vztahy a morální dilemata. Od svého prvního uvedení v červenci předchozího roku si tato hra získala obdiv a uznání nejen od kritiků, ale i od širokého spektra hráčů pro svou hloubku a emotivní dopad.

PlayStation 5 verze hry slibuje zcela nový zážitek díky využití exkluzivních funkcí konzole. Hráči mohou očekávat zvýšenou imerzi a interaktivitu, díky haptické odezvě a ovládání pomocí touchpadu, což umožňuje ještě více ponořit se do světa hry. Kromě toho, vývojáři se zaměřili na zahrnutí nových funkcí přístupnosti, aby hra byla přístupná širšímu spektru hráčů a nabízela bezbariérový herní zážitek.

Obrázek: asduskfalls.com

Zdroj: Gamers Generation 

​