Amazon Games propouští zaměstnance

Amazon Games propouští zaměstnance

23 listopadu, 2023 0 Od

Amazon Games se připojil k řadě společností v herním průmyslu, které letos propouštějí, a oznámil odstranění 180 pozic ve svém herním oddělení. Tento krok je součástí širšího trendu propouštění ve videoherním průmyslu.

Amazon Games propouští zaměstnance

Amazon Games oznámil propuštění 180 zaměstnanců ve svém herním oddělení, čímž se zařadil k rostoucímu seznamu společností ve videoherním průmyslu, které letos propouštějí. Toto propouštění se zaměřuje především na dvě oblasti: Crown Twitch kanál, který bude zřejmě zcela zrušen, a týmy pro růst her.

Zaměstnanci byli o těchto změnách informováni prostřednictvím emailu od Christopha Hartmana, viceprezidenta Amazon Games. Toto je již druhá vlna propouštění v tomto oddělení společnosti v letošním roce​​.

Propouštění ve videoherním průmyslu je letos rozsáhlé. Došlo k propouštěním ve studiích jako Free Radical Design, Ubisoft, Bungie, Microsoft, Striking Distance Studios, BioWare, Ascendant Studios, Naughty Dog, Telltale Games a Media Molecule.

Celkově dochází k značným proměnám v herním průmyslu, kde společnosti hledají způsoby, jak se přizpůsobit měnícím se tržním podmínkám a požadavkům spotřebitelů.

Obrázek: amazongames.com

Zdroj: Gamers Generation 

​