Alone in the Dark se odkládá na leden

Alone in the Dark se odkládá na leden

6 září, 2023 0 Od

Nadcházející přepracování klasické hororové hry Alone in the Dark bylo původně plánováno na vydání 25. října tohoto roku. Vývojářské studio Pieces Interactive však oznámilo, že hra bude nyní vydána 16. ledna příštího roku.

Alone in the Dark začátkem příštího roku

Důvodem odkladu je snaha vyhnout se konkurenci s dalšími velkými hrami, které budou vydány v říjnu. Mezi těmito hrami jsou Marvel’s Spider-Man 2 a Alan Wake 2, které by mohly odvést pozornost od Alone in the Dark.

Studio Pieces Interactive před nedávnem vydalo tiskovou zprávu, ve které uvedlo, že odklad umožní pečlivě vylepšit herní zážitek a také nám poskytne příležitost plně se ponořit do pozoruhodných vydání v říjnu. To naznačuje, že vývojáři chtějí věnovat více času na doladění hry.

Kromě toho byl vydán nový trailer, který ukazuje výkon Davida Harboura, jednoho z protagonistů hry. Harbour hraje detektiva Edwarda Carnbyho a trailer zdůrazňuje jeho herecký výkon a impozantní zachycení obličeje. Hra je moderní verzí klasické hororové hry z roku 1992 a nabídne hráčům možnost ovládat jednu z postav, Emily Hartwoodovou nebo detektiva Edwarda Carnbyho, a prozkoumat strašidelnou nemocnici Derceto, aby vyřešili zlověstné tajemství.

Obrázek: xbox.com

Zdroj: Gamers Generation 

​