Alan Wake 2 dostává desetidenní odklad

Alan Wake 2 dostává desetidenní odklad

22 srpna, 2023 0 Od

Alan Wake 2, dlouho očekávaný pokračovatel oblíbené hry, si vyžádá od fanoušků trochu více trpělivosti. Původně plánované datum vydání 17. října se posunulo na 27. října.

Alan Wake 2 odklad

Vývojáři z Remedy Entertainment oznámili, že hra Alan Wake 2 se setkává s desetidenním odkladem. Důvodem však není technický problém. Ve svém tiskovém prohlášení společnost uvádí: „Říjen je skvělý měsíc pro vydání her a doufáme, že toto posunutí datumu poskytne všem více prostoru pro vychutnání svých oblíbených her.

Toto prohlášení pravděpodobně odkazuje na skutečnost, že Alan Wake 2 měl původně vyjít pouhé tři dny před vydáním velkých hitů Marvel’s Spider-Man 2 a Super Mario Bros. Wonder, které obě vycházejí 20. října.

Pokračování hry Alan Wake 2 se má odehrávat 13 let po původní hře a představuje dvě hlavní postavy: titulního autora a agentku FBI Sagu Andersonovou. Zatímco Saga vyšetřuje vražedný případ v severozápadní části Pacifiku, Alan je od konce první hry uvězněn v nočním říši The Dark Place. Hráči se mohou střídat mezi oběma postavami a rozhodnout se, kolik příběhu každé postavy chtějí prožít. Remedy již dříve uvedlo, že toto pokračování bude čistým hororovým titulem.

Obrázek: alanwake.com

Zdroj: Gamers Generation 

​