Aktualizace Lords of the Fallen zvyšuje obtížnost hry

Aktualizace Lords of the Fallen zvyšuje obtížnost hry

22 října, 2023 0 Od

Hexworks vydal novou aktualizaci pro hru Lords of the Fallen, která nejen řeší problémy s výkonem na všech platformách, ale také přináší změny u bossů, což může hru pro hráče ztížit.

Nová aktualizace Lords of the Fallen

Hry žánru Soulslike jsou známé svou vysokou obtížností, kdy hráči musí pečlivě plánovat své tahy a postupovat úrovněmi. Tyto hry hráče vyzývají k vytváření postav a k pozornému sledování pozic a vzorů útoků nepřátel. Ačkoli jsou plné napětí, dávají hráčům pocit uspokojení po poražení zvláště náročného bosse.

Aktualizace v.1.1.191 přinesla zvýšení obtížnosti dvou bossů v nedávno vydané hře Lords of the Fallen. Prvním je obrovský Spurned Progeny, střední boss v oblasti Upper Calrath, který bude pokračovat ve svých kombinovaných útocích bez ohledu na akce hráče. Druhým je trio tajných bossů v aréně v Umbral Realm. Podle poznámek k aktualizaci jsou nyní tito bossové „nebezpečnějšími protivníky“.

Kromě aktualizací bossů však byly zavedeny nerfy u několika nepřátel ve hře. Patch také zahrnuje vizuální opravy, vylepšení zvuku a další změny.

Obrázek: xbox.com-

Zdroj: Gamers Generation 

​