Aktualizace 12 pro Sons of the Forest přináší novinky a vylepšení

Aktualizace 12 pro Sons of the Forest přináší novinky a vylepšení

7 října, 2023 0 Od

Endnight Games vydává Aktualizaci 12 pro svou kooperativní hororovou hru Sons of the Forest. Tato aktualizace přináší nové funkce, vylepšení a opravy, které zvyšují herní zážitek.

Novinky v Sons of the Forest

Od svého debutu v únoru 2023 v režimu early access si Sons of the Forest získala pozornost hráčů díky svým napínavým lesním prostředím plným mutantů a detailním mechanikám stavění základen. Endnight Games pravidelně aktualizuje hru, aby odstranil chyby a přidal nový obsah, což hráčům zajišťuje stále nové a vzrušující zážitky.

Aktualizace 12 představuje několik nových funkcí, včetně krumpáče, možnosti těžit minerál Solafite, novou jeskyni k prozkoumání a dvě nové knihy, které umožňují stavět unikátní struktury. Hráči mohou také využít nový systém vylepšení zbraní. Dále byly přidány nové dekorace do jeskyní a na povrchu světa, včetně visících křížů a kořenů v jeskyních a visících koster na stromech.

Kromě nových funkcí hra obdržela řadu vylepšení, úprav a oprav. Mezi vylepšeními najdeme lepší světelné efekty, možnost nést až 3 želví krunýře, vylepšené umístění mechanik a změny v chování AI. Hra také prošla několika úpravami vyvážení, včetně zvýšení odolnosti pro některé nepřátele. Audio hry bylo také vylepšeno, což zvyšuje ponoření hráčů do hry.

Obrázek: store.steampowered.com

Zdroj: Gamers Generation 

​