Akční vybíjená Knockout City bude při vydání v Game Passu

Akční vybíjená Knockout City bude při vydání v Game Passu

29 dubna, 2021 0 Od Martin Havel

Arénová vybíjená od EA bude při svém vydání rovnou dostupná i v předplacené službě Xbox Game Pass a chybět nebude ani v EA Play.

EA ve svém blogpostu prozradilo, že nová arénová vyřazovačka Knockout City bude od prvního dne k dispozici i na předplacených službách EA Play a Xbox Game Pass Ultimate. Kromě předplacených služeb bude na PC možné hru normálně koupit také na Steamu, Originu i Epic Games Store. Toto rozhodnutí ze strany EA je rozhodně důležitým krokem především z toho důvodu, že je třeba, aby hra nabrala solidní komunitu. Jde totiž o týmovou akci, která bez spoluhráčů či při dlouhém vyhledávání týmů a soupeřů bude výrazně ztrácet na svojí zábavnosti.

Rozhodně jsme velmi zvědaví, jak si tento titul povede obzvláště vzhledem k tomu, že poslední pokus EA o replikaci populárního žánru v podobě battle royale Rocket Arena nedopadl příliš slavně. Hratelnost ale vypadá poměrně rozmanitě a v zákoutích města vás může vždy něco překvapit, takže Knockout City by si mohlo přece jenom najít svoji základnu hráčů a alespoň pár měsíců se udržet při životě.

Knockout City vychází 21. května na PC, Nintendo Switch, PS4 a PS5, Xbox Series X/S a Xbox 360.

Martin Havel