Akční kung-fu rubačku Sifu půjde projít bez stárnutí

Akční kung-fu rubačku Sifu půjde projít bez stárnutí

29 listopadu, 2021 0 Od

Chystaná Kung-fu akce Sifu nebude nabízet různá nastavení obtížnosti. Půjde ji ale projít bez toho, abyste ve hře zestárli a my už teď víme, že někdo to udělá na ovladači pro Guitar Hero.

Producent chystaného akčního titul Sifu Pierre Tarno prozradil, že hru bude možné projít bez toho, abyste zestárli. Tedy ne vy samotní při jejím hraní, ale ve hře samotné. Ta totiž funguje na principu toho, že s každou smrtí jste starší. “Chceme, aby byl Sifu výzvou pro hráče a podporoval je ve snaze se zdokonalovat. Možnost vstát z mrtvých pomůže novým hráčům, aby znovu selhávali a snažili se dál, když narazí na nějaký obtížný moment. Cena každé chyby však bude velmi rychle narůstat a abyste hru dokončili, budete muset dokonale ovládnout její bojový systém,” prozradil Tarno.

Později také Tarno potvrdil, že hra nebude nabízet různá nastavení obtížnosti a dost možná nás tak čeká zážitek, který při nejmenším svojí náročností připomene časy, kdy Dark Souls byly nevídaným zabijákem nadějí všech rekreačních hráčů. Buď se hru naučíte, nebo máte smůlu.

Sifu bude dostupný na PS4, PS5 a PC 8. února 2022. 

Martin Havel

Obrázek: looper.com

Zdroj: Gamers Generation