A Plague Tale: Requiem se předvádí první herní ukázku

A Plague Tale: Requiem se předvádí první herní ukázku

20 prosince, 2021 0 Od

Pokračování úspěšné adventury z morem zasaženého středověku se konečně předvedlo na nových záběrech. Máme se na co těšit. Postavy ze hry už tolik ne.

Vynikající středověká adventura A Plague Tale: Innocence nadchla kritiky i hráče a nyní jsme se konečně mohli podívat také na její pokračování, které ze své temné atmosféry rozhodně neubere ani špetku. Hra bude opět sledovat příběh Amicie a Huga z prvního dílu, kteří po úprku ze svoji krysami zamořené domoviny míří na jih, aby našli nový domov. “Báseň Requiem od Roberta Louise Stevensona jasně nastavuje tón hry. Zažijete nové dobrodružství Amicie a Huga v brutálním, dechberoucím světě plném nadpřirozených jevů. Po svém úniku se Amicia a Hugo vydávají na jih do nových oblastí. Objevte cenu záchrany těch, které milujete a bojujte o přežití. Útočte ze stínů, nebo rozpoutejte peklo a překonávejte nepřátele i výzvy pomocí nadpřirozených schopností a vytvořených pomůcek,” stojí v popisku hry.

A Plague Tale: Requiem slibuje ještě větší nebezpečí, rozmanitost a samozřejmě také obrovskou spoustu krys, které vám budou dělat život výrazně těžším. Hra vyjde v roce 2022 na PC, Playstation 5, Xbox Series X/S a skrze cloudové hraní půjde spustit také na Nintendo Switch.

Martin Havel

Obrázek: totalgamingnetwork.com

Zdroj: Gamers Generation