2K odhalí novou hru z jedné ze svých hlavních franšízí na Summer Game Fest

2K odhalí novou hru z jedné ze svých hlavních franšízí na Summer Game Fest

24 května, 2024 0 Od
[[{“value”:”

V rámci nadcházejícího Summer Game Fest, který se koná 7. června, plánuje společnost 2K představit nejnovější hru ze svého portfolia oblíbených franšíz. Fanoušci spekulují, zda půjde o pokračování sérií jako Borderlands, Mafia, nebo BioShock.

Velké odhalení dojde na Summer Game Fest

Očekávání roste, jelikož 2K se chystá odhalit novou hru z jedné ze svých nejúspěšnějších franšíz během živého vysílání Summer Game Fest, které začne 7. června. Oznámení přichází v době, kdy fanoušci na internetu už teď hádají, která ze série získá své další pokračování.

Mezi hlavní kandidáty patří Borderlands, Mafia a BioShock. Poslední hlavní hra série Borderlands, Borderlands 3, byla vydána v roce 2019 a s blížícím se uvedením filmu Borderlands do kin v srpnu by nový herní titul dával smysl. Navíc v roce 2022 vyšla hra New Tales From The Borderlands, která nabízí další příležitost prožít dobrodružství v tomto vesmíru.

Co se týče série Mafia, poslední hlavní hra, Mafia III, vyšla v roce 2016, ačkoliv 2K vydala v roce 2020 remake Mafia: Definitive Edition. Také je známo, že se pracuje na další hře série Mafia, takže by mohlo dojít k jejímu brzkému oznámení.

Obrázek: mafiagame.com

Zdroj: Gamers Generation“}]] 

​