Xbox Live Gold i v únoru sází na méně známe hry

Xbox Live Gold i v únoru sází na méně známe hry

2 února, 2022 0 Od

Už delší dobu členství Xbox Live Gold a jeho hry zdarma sázejí především na menší tituly a únor v tomto ohledu nebude jiný.

Předplatitelé Xbox Live Gold již vědí, na jaké hry se mohou těšit v rámci svého předplatného během února. Čekají je již tradičně celkem čtyři hry. Tou první je Broken Sword 5: The Serpent’s Curse. Puzzle adventura, ve které budete hledat ztracený obraz, ale ze zdánlivě jednoduchého případu se vyklube mnohem víc. Složitá konspirace, kterou se budete muset pokusit rozkrýt. Pokud máte radši něco intuitivnějšího, mohla by se vám zalíbit třeba sidescroller akce Aerial_Knight’s Never Yield, ve které budete probíhat různorodým prostředím a snažit se vyhnout všem druhům překážek.

Milovníci starých her se potom mohou jako vždy těšit také na tituly ze zpětné kompatibility, které si zahrajete také na Xboxu 360. Tento měsíc mezi nimi najdete Hydrophobia a Band of Bugs. Hydrophobia vás zavede do boje proti teroristům, kteří obsadili město hlavní hrdinky. Klíčovým prvkem zde je ovládání vody, s nímž se budete cítit mocní, ale ani tak vám nepřátelé nic nedají zadarmo. Band of Bugs z vás naopak příliš mocné bytosti dělat nebude. Místo toho se vžijete do titěrných broučků, na poli strategické hry.

Hry budou tak jako každý měsíc dostupné postupně. Broken Sword 5: The Serpent’s Curse si můžete vyzvednout od 1. do 8. února. Aerial_Knight’s Never Yield bude k dispozici od 16. února do 15. března. Hry ze zpětné kompatibility potom v obchodě můžete vyzvednout hned po sobě. Hydrophobia bude k dipozici od 1. do 15. února a od 16. do 28. února můžete stahovat Band of Bugs.

Obrázek: www.fakaheda.eu

 

Zdroj: Gamers Generation