X-Diablo by Genesis představuje novou sestavu!

X-Diablo by Genesis představuje novou sestavu!

2 ledna, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Hrajete rádi, ale vaše PC už to tak úplně nezvládá? Chtěli byste streamovat, bavit se u populárních online her a ukázat přátelům, že právě vy jste nejlepší? Tak mrkněte na tuhle novinku z dílny X-Diablo & Genesis a vstupte do roku 2020 s vymazlenou sestavou!

A když říkáme vymazlenou, tak opravdu nepřeháníme. X-Diablo je známé skvěle vyladěnými stroji s komponentami, které se maximálně doplňují a nejinak je tomu i u této sestavy. Tu pohání 4-jádrový procesor Intel Core i3-9100F BOX se základní frekvencí 3,6 GHz a turbo režimem nastaveným na 4,2 GHz s 6 MB vyrovnávací paměti. O jeho chlazení se samozřejmě nestará klasický chladič a přehřátí při hraní náročnějších her brání chladič AKASA Nero LX.

 

Procesoru pak sekunduje neméně důležitá komponenta – grafická karta společnosti GIGABYTE – GTX 1650 SUPER™ WINDFORCE OC 4G! Ta nabídne dostatek výkonu pro hraní převážné většiny kompetitivních online her ve Full HD rozlišení na vysoké nastavení. To vše díky 1755 Mhz frekvenci jádra a 4 GB GDDR6 paměti s 12 000 MHz kmitočtem.

Jenže tohle ještě stále nedělá kompletní PC že? A tak tu máme i 16 GB operační paměti z dílny Crucial Ballistix Sport LT s 2666 MHz a 1TB SSD Crucial M.2 NVMe diskem na všechny vaše hry a programy. To vše postavené na nádherné základní desce GIGABYTE B365 M AORUS ELITE s 500 W napájením od Fractal Design a zabalené v úchvatném case GENESIS Irid 400 RGB s efektním podsvícením!

Někteří z vás samozřejmě mohou namítat, že to není herní sestava s kterou by se dalo streamovat, ale nenechte se zmýlit. Tuto sestavu pro vás již několik dní testujeme na nejpopulárnějších hrách jako je FORTNITE, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Counter-Strike GO, Dirty Bomb a během příštího týdne vám přineseme naši recenzi i s kompletními statistikami. Už teď se ale můžeme zaručit, že v cenovce kolem 20 000,- nenajdete lepší PC!