Výlet do fantasy světa Forspoken nás čeká v květnu

Výlet do fantasy světa Forspoken nás čeká v květnu

17 prosince, 2021 0 Od

Chystané akční RPGčko Forspoken má konečně datum vydání. Oznámil ho nový trailer, který je nabitý spoustou akce a příběhových náznaků.

Připravované akční RPG Forspoken se na The Game Awards ukázalo trochu detailněji v novém traileru. Hra od Square Enix slibuje rozmanité bojové mechaniky, nádhernou grafiku a příběh zasazený do rozlehlého fantasy světa. Z něj však nebude pocházet naše herní hrdinka, která se do tohoto světa dostane pouhou náhodou. Setrvat v něm opravdu netouží a to nejen protože do něj nepatří, ale taky protože jí tam hrozí smrtelné nebezpečí. Jediné, co zůstává otázkou je, jak to bude až objeví všechny své nadlidské dovednosti.

Forspoken se představilo na loňském eventu pro tituly nové generace Playstationu a už tehdy ukazovalo především efektní záběry plné speciálních dovedností založených na různých elementech. Obecně se ale o příběhu stále ví celkem málo a vystačit si tak musíme s tím, že známe platformy na kterých Forspoken vyjde. Těmi jsou PS5 a PC a těšit se můžeme už 24. května. Nepříjemnou zprávou ovšem je, že si v případě tohoto titulu poněkud připlatíme. Dostane totiž cenovku 80€.

Martin Havel

Obrázek: gamerant.com

Zdroj: Gamers Generation