Výkon stolního počítače s možností přetaktování CPU a GPU

Výkon stolního počítače s možností přetaktování CPU a GPU

8 června, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Model Alienware Area-51m založený na proslulém designu Legend je výjimečný herní notebook osazený stolním procesorem a grafickou kartou, které je možné upgradovat a přetaktovat. Určený je pro hráče, kteří očekávají maximální výkon a zároveň potřebují svůj stroj přenášet. Nyní ho společnost Alienware představuje v ještě rychlejší a výkonnější podobě. S novými procesory Intel Core S-series 10. generace má 10 jader (jako vůbec první notebook Alienware), 20 vláken a s aktivovanou funkcí Thermal Velocity Boost, která maximalizuje efektivitu a výkon, může dosáhnout taktu až 5,3 GHz.

Nová technologie chlazení Alienware Cryo-Tech zvyšuje průtok vzduchu a tím i výkon. Součástí inovované konstrukce chlazení jsou nový panel pro nasávání vzduchu s mřížkou s plástvovou strukturou nad klávesnicí, větší lopatky ventilátoru a nožky zvětšující mezeru mezi tělem a podložkou. Alienware také poprvé nabízí technologii chlazení vapor chamber a u vybraných konfigurací až 12stupňovou regulaci napětí pro maximálně úsporný provoz, která zajistí dostatek energie i na herní maratony. Hráčům, kteří hledají alternativní možnosti grafické výbavy, nyní Area-51m nabízí i AMD Radeon RX.

Modernizovaný notebook Area-51m je koncipovaný tak, aby nabízel nejlepší možný zážitek na 17“ displeji. V nabídce jsou konfigurace s UHD displejem i varianty s FHD displejem s vysokou obnovovací frekvencí (až 300 Hz) určené pro esport. Všechny nabízí dokonale prokreslený obraz a rychlost potřebnou k poražení všech soupeřů.

Nadpozemský zážitek ze hry umocňuje nově konstruovaná klávesnice Alienware s hloubkou stisku 1,7 mm, podporou stisku libovolného počtu kláves současně a plně nastavitelným osvětlením RGB pro jednotlivé klávesy. Na trh přichází 9. června za cenu od 3049,99 USD. Pro podrobnější seznámení se s novým notebookem Alienware Area-51m.