Tower defense RPG The Riftbreaker vyjdle letos jako součást Game Passu

Tower defense RPG The Riftbreaker vyjdle letos jako součást Game Passu

24 května, 2021 0 Od Martin Havel

Vývojáři z Exor Studios oznámili, že The Riftbreaker bude už při vydání součástí Xbox Game Passu.

Strategické tower defense RPG The Riftbreaker má ještě letos dorazit i do Xbox Game Passu. Informaci potvrdil na stránkách Xboxu producent a designer Exor Studios Paweł Lekki. Hra bude v Game Passu dostupná hned při svém vydání, kterého bychom se měli dočkat na podzim letošního roku.

V The Riftbreaker si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké by to bylo, kdybyste se přenesli do Neon Genesis Evangelionu. Hlavní hrdina kapitán Ashley S. Nowak je vynikající velitel a vědec, který přišel s novým objevem – obřím mechanickým oblekem s možností cestovat dimenzemi. V obleku se pak vydáte na vzdálené planety Galatea 37, kde bude vaším úkolem založit základnu, ochránit ji a přežít. Vaše základna se bude postupně rozšiřovat a stejně tak moc Země na ostatních planetách. Budete postupně vylepšovat sebe i svoje obleky, které budete moc měnit podle potřeby, sbírat materiál, budovat obranu a drtit tisíce mimozemských nepřátel silou technologií.

Na PC jste se již mohli setkat s bezplatným demo programem, kde si můžete projít Riftbreaker: Prologue. The Riftbreaker má vyjít na podzim a dostupný bude na platformách PS4,PS5, Xbox One, Xbox Series X/S i na PC.

Wanda Vardanová

Obrázek: bitmunchies.com