The Dark Pictures: The Devil In Me zakončí antologii

The Dark Pictures: The Devil In Me zakončí antologii

3 listopadu, 2021 0 Od

Supermassive Entertainment brzy ukončí svoji antologii hororových příběhů The Drak Pictures. Mělo by však jít pouze o “první sezónu” a další hry podobného rázu by tak mohly dorazit vzápětí.

Hororová antologie The Dark Pictures od vývojářů ze Supermassive Entertainment se chýlí ke svému konci. Alespoň tedy její první sezóna. Před pár dny hráči dostali k dispozici zatím nejnovější díl jménem House of Ashes a dle recenzí si nevedl vůbec špatně. Nyní Bandai Namco odhalilo také poslední díl jénem The Devil In Me. Poslední hra ze série by měla být méně zaměřená na paranormální jevy a více zasazená do reality, ale to rozhodně neznamená, že se nebudeme bát a setkávat s nadpřirozenem.

V nejnovějším přírůstku do série se vydají hráči v kůži dokumentaristů do domu, který má být replikou obydlí H.H.Holmese, prvního sériového vraha v USA. Tým si ovšem brzy všimne, že ho někdo pozoruje a zábava může začít. Členům štábu půjde o život a vy budete tím, kdo je musí provést sídlem bez újmy. Zachránit všechny ale jako vždy nebude jednoduché. Datum vydání poslední části první série však zatím vývojáři neoznámili. The Devil In Me vyjde na PC, PS4,PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Martin Havel

Obrázek: vg247.com

Zdroj: Gamers Generation